Tech Data je celoevropským distributorem Quanta Cloud Technology

Distributor do svého portfolia zařadil servery, úložiště, switche nebo integrované systémy pro cloudové služby a datacentra. Smlouva se vztahuje i na distribuci na českém a slovenském trhu.

Tech Data je celoevropským distributorem Quanta Cloud TechnologySpolečnost Tech Data Europe oznámila podpis nového celoevropského distribučního kontraktu se společností Quanta Cloud Technology (QCT), poskytovatelem hardwarových a integrovaných systémů pro cloud a datacentra. 

Kontrakt vstoupil v platnost k 1. 3. 2016 a produkty QTC jsou již dostupné zákazníků distributora v České a Slovenské republice. Reselleři získají přístup k portfoliu řešení pro cloudové služby a datacentra od společnosti QCT včetně serverů, úložných systémů, síťových přepínačů a integrovaných rack systémů.

Produkty QCT umožní našim resellerům poskytovat řešení sestavené na míru specifickým požadavkům zákazníků, ale i rozšíření jejich nabídky produktů pro cloud a infrastrukturu datacenter,“ uvedl Michael Urban, viceprezident Tech Data Europe.

Jsme rádi, že můžeme přivítat Tech Data do naší globální sítě distributorů. Společně přineseme sílu designu škálovatelných datacenter zákazníkům napříč Evropou,“ uvedl Mike Yang, generální ředitel QCT.

Zdroj: Tech Data Europe

Úvodní foto: Tech Data Europe, Quanta Cloud Technology

Komentáře