Tech Data Europe uzavřela exkluzivní kontrakt se značkou BitTitan

Po zkušenostech ze zámoří přináší Tech Data značku BitTitan také na evropský trh. Resellerům a MSP poskytne onboarding řešení pro migraci na Office 365.

Tech Data Europe uzavřela exkluzivní kontrakt se značkou BitTitanTech Data distribuovala řešení BitTitan  v USA, Kanadě a Latinské Americe od roku 2013. Díky rozšíření kontraktu bude dostupné globálně skrze Tech Data Cloud Solutions Store.

BitTitan je cloudový provider, který poskytuje automatizované onboarding řešení pro migraci na Microsoft Office 365.

S řešeními BitTitanu mohou evropští reselleři a MSP Tech Daty vydělávat na obrovském růstu Microsoft Office 365 díky výraznému snížení času nutného pro implementaci a dodávku vynikající uživatelské zkušenosti svým zákazníkům a díky odstranění složitostí obvyklých při prodeji, přesunu a servisování cloudu,“ uvedl Reza Honarmand, VP, software & cloud v Tech Data Europe.

Je zde tolik příležitostí nad rámec základní migrace e-mailu a dat a naše řada produktů v kombinaci s prodejní platformou společnosti Tech Data zajišťuje evropským resellerům a MSP, aby měli vše, co potřebují k využití tohoto potenciálu,“ dodal Geeman Yip, CEO a zakladatel BitTitanu.

Tech Data nabídne celé portfolio BitTitanu včetně řešení MigrationWiz, DeploymentPro, UserActivation a DataEncryption.

Tzv. Cloud Solutions Store běží na platformě StreamOne, kterou Tech Data používá k nasazování a účtování cloudových služeb poskytovaných resellery koncovým zákazníkům.

Zdroj: Tech Data Europe

Úvodní foto: BitTitan, Tech Data

Komentáře