Tech Data dokončila akvizici Avnetu TS a oznámila nové vedení

Překvapení se nekoná. Dosavadní country manažeři společností Tech Data a Avnet pro Českou republiku zůstávají i nadále ve vedení svých divizí.

Tech Data dokončila akvizici Avnetu TS a oznámila nové vedeníPozici volume country leadera ve společnosti Tech Data Distribion bude zastávat Tomáš Cígler, dosavadní country manager společnosti Tech Daty pro Českou republiku (na fotografii vlevo). Na starost bude mít i nadále řízení oblastí a divizí Broadline, Tech Data Mobile a Datech.

Do pozice value country leadera byl jmenován Pavel Salák, dosavadní country manager Avnet Technology Solutions Česká republika, který bude zodpovědný za novou divizi Enterprise. Ta vznikla spojením Tech Data Azlan a Technology Solutions.

Tomáš Cígler a Pavel Salák mají po spojení Tech Data a Technology Solutions na starosti také integraci a transformaci obchodního modelu. Oba manažeři jsou přímo podřízeni Judith Ecker, viceprezidentce Tech Data pro oblast východní Evropy, jež doposud působila jako viceprezidentka Technology Solutions pro východní Evropu.

Původní ředitel divize AzlanPetr Hanovec skončil ve své pozici v létě roku 2016.

Dosavadní působení Tech Data na Slovensku pro oblasti Broadline, Mobiles a Datech zůstává beze změn a bude i nadále zajišťováno z ČR.
Slovenskou pobočku Avnet povede nadále Martin Zlocha, který bude podřízen Judith Ecker, viceprezidentce Tech Data pro oblast východní Evropy.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorld

Zvolte Channel manažera roku 2016

Úvodní foto: Tech Data Distribution

Komentáře