Tech Data Distribution nově nabízí hardware a příslušenství Delock

Portfolio divize Azlan se rozrostlo o řadu produktů značky Delock, mezi něž patří například adaptéry, kabely, čtečky karet, paměti a řada dalšího.

Tech Data Distribution nově nabízí hardware a příslušenství DelockSpolečnost Tech Data Distribution oznámila, že portfolio její divize Azlan se k 1. 2. 2016 rozrostlo o značku hardwarových produktů a příslušenství Delock. Celoevropský distribuční kontrakt se týká dodávek celého portfolia Delock i na český a slovenský trh.

Společnost Delock dodává na trh široké portfolio hardwarových produktů a počítačového příslušenství. Jedná se o různé typy adaptérů (audio, video, PCI, mSATA, TOSlink atd.) nebo kabeláže (audio, BNC, Displayport, FireWire, HDMI, optické kabely atd.),

Součástí portfolia jsou i počítačové paměti, PCI karty, boxy na disky, čtečky paměťových karet, síťové pasivní prvky a další. Produkty Delock se podle distributora vyznačují vynikajícím poměrem cena/výkon.

Ve společném celoevropském skladu Tech Data Distribution v Boru u Tachova je již připraveno na 714 různých typů produktů z portfolia firmy Delock. Celkový počet naskladněných produktů připravených pro zákazníky přesahuje 25 000 kusů.

Novou značku má na starosti Martina Zelenková, vedoucí obchodní jednotky EAN.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: Tech Data Distribution

Komentáře