Tech Data ČR je nejlepším distributorem HPE Aruba ve střední a východní Evropě

Tech Data získala cenu pro nejlepšího globálního distributora roku 2019, česká pobočka si zase odnesla ocenění pro nejlepšího distributora v regionu CEE. Distributor byl oceněn zejména za svou výkonnost v celkovém růstu.

Tech Data ČR je nejlepším distributorem HPE Aruba ve střední a východní EvropěSpolečnost Tech Data oceněna jako nejlepší globální distributor roku 2019 společnosti Hewlett Packard Enterprise (HPE). Na regionální úrovni si česká pobočka Tech Daty odnesla cenu pro nejlepšího distributora v oblasti CEE.

Ocenění pro nejlepšího regionálního distributora bylo uděleno v rámci konference HPE Emea Atmosphere 2019 v Chorvatsku. Cenu pro globálního distributora si pak Tech Data převzala na summitu Global Partner Summit 2019 v Las Vegas.

Je to pro nás velký úspěch a čest. Jsme rádi, že HPE Aruba ocenila usilovnou práci a nasazení celého týmu a děkujeme týmu HPE Aruba v České republice za podporu a spolupráci,“ uvedl Jan Rosenbaum, Business Unit Manager HPE, Tech Data.

S HPE Aruba spolupracujeme dlouhodobě a je skvělé vidět, že partnerství má smysl. Oblast síťových řešení je pro nás strategická a portfolio HPE Aruba nabízí ideální řešení. Velký dík patří našim zákazníkům a partnerům za důvěru, kterou v nás vložili,“ dodal.

Uznání za výkonnost v celkovém růstu

Distributor byl oceněn zejména za svou výkonnost v celkovém růstu, vynikající nárůst partnerů Silver, Business a Proximity, silné zaměření na hodnotu produktů HPE a vysokou míru napojení služeb.

Tech Data se zavázala ke spolupráci s HPE při podpoře úspěchu digitální transformace napříč celým prodejním kanálem,“ řekl Steve Cant, vedoucí globálního týmu HPE Solution v Tech Data. „Toto ocenění ukažuje, že naše partnerství má přínos pro zákazníky.“

Zdroj: Tech Data
Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře