Tech Data bude v Evropě nabízet autonomní podniková softwarová řešení od Digitate

Nabídka podle distributora zahrnuje řešení založená na softwarové platformě ignio využívající umělou inteligenci, strojové učení a automatizaci, které zajistí spolehlivé fungování IT.

Tech Data bude v Evropě nabízet autonomní podniková softwarová řešení od DigitateSpolečnost Tech Data oznámila, že uzavřela evropskou dohodu s poskytovatelem autonomního podnikového softwaru Digitate. Díky této dohodě mají všichni partneři v Evropě příležitost nabízet kompletní portfolio řešení Digitate založených na softwarové platformě ignio.

Řešení ignio od společnosti Digitate využívá umělou inteligenci (AI) a strojové učení (ML) k tomu, aby týmy starající se o provoz informačních technologií získaly přehled, na jehož základě budou moci vytvářet předpovědi a předcházet problémům a rizikům.

Tato softwarová platforma podle společnosti dokáže rychle identifikovat a automaticky napravovat incidenty, chyby a selhání informačních technologií, aniž by bylo potřeba do procesu zapojovat lidský faktor.

Společnost Tech Data se strategicky zaměřuje na poskytování vysoce relevantního portfolia řešení od dodavatelů specializujících se na analýzu dat a IoT,“ uvedl Craig Smith, viceprezident pro IoT a analytiku ze společnosti Tech Data Europe.

Současně zajišťuje podporu a vedení svým partnerům při vývoji řešení a obchodních modelů splňujících rozmanité potřeby jejich zákazníků. Společnost Digitate do našeho modelu perfektně zapadá,“ doplnil.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře