Tech Data bude v České republice dodávat produkty Xbox

Distributor rozšiřuje portfolio produktů značky Microsoft o herní konzole a příslušenství Xbox. K nim bude poskytovat i informační, marketingovou a prodejní podporu.

Tech Data bude v České republice dodávat produkty XboxSpolečnost Tech Data oznámila, že s platností od 1. 7. 2021 bude nabízet v rámci portfolia Microsoft v České republice herní konzole a příslušenství Xbox.

Podle distributora jde o rozšíření stávajícího kontraktu Microsoft, v rámci něhož Tech Data již nabízí kompletní portfolio produktů Microsoft, kam patří licence (FPP, OEM, ESD, Volume licensing), předplatné v cloudu (M365, Azure, Dynamics 365) a rodina Microsoft Surface.

Tech Data bude nově dodávat produkty Xbox retailerům a dalším Microsoft partnerům a poskytovat jim informační, marketingovou a prodejní podporu.

Naším cílem je pomoct partnerům s prodejem produktů rodiny Xbox od herních licencí přes ovladače, samotné konzole až po stále oblíbenější předplatné Xbox Game Pass, které se stává z pohledu Microsoftu i samotných zákazníků klíčovým produktem,“ řekl František Stuchlík, business unit manager v Tech Datě.

Věřím, že naše zkušenosti a možnosti, které můžeme nabídnout, přesvědčí jednotlivé retailery, aby si pro dodávky a prodejní podporu těchto produktů vybrali právě nás, a společně přineseme zákazníkům lepší herní zážitek,“ dodal.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře