TD Datech získal výhradní distribuci softwaru ecscad

Datech, divize společnosti Tech Data a distributor s přidanou hodnotou pro oblast CAD softwaru, získání nové výhradní distribuce pro region ČR, SR a Maďarsko.

TD Datech získal výhradní distribuci softwaru ecscadPodpisem výhradní distribuční smlouvy se společností Mensch und Maschine Mechatronic zařazuje Datech do svého portfolia databázově orientovaný návrhový systém ecscad.

Kontrakt vstoupil v platnost 1. 6. 2014 a vztahuje se na Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Řešení escad mohou prodávat pouze autorizovaní autorizovaní reselleři produktů Autodesk.

Specializovaná aplikace ecscad je určena pro projektanty elektrických řídicích systémů, její funkční výbava je uzpůsobena pro návrh a dokumentaci elektrotechnických projektů, uvedla Tech Data v oznámení.

Dříve byl software na trhu dostupný pod označením AutoCAD ecscad. Od začátku letošního roku společnost Mensch und Maschine Mechatronic pokračuje ve vývoji tohoto řešení pod názvem ecscad.

Aplikace ecscad je dostupná ve dvou základních variantách, a to jako samostatná aplikace s vnitřní podporou softwaru AutoCAD (tzv. verze AutoCAD OEM) nebo jako nadstavba již zmíněného AutoCADu.

„Podpisem nového kontraktu chce Datech pokračovat v podpoře aplikace ecscad v daném regionu a přinášet přidanou hodnotu k nabízeným řešením společnosti Autodesk,“ uvedla Tech Data.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: Tech Data

Komentáře