TD Azlan získal ocenění za nejvyšší obrat v produktech Axis

Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, byl oceněn společností Axis Communication za nejvyšší obrat v rámci ČR.

TD Azlan získal ocenění za nejvyšší obrat v produktech AxisSpolečnost Axis vyhlásila nejlepší obchodní partnery v oblasti distribuce za uplynulý rok. Ocenění za největší obrat v České republice míří do Azlanu, VAD divize společnosti Tech Data Distribution.

Axis hodnotil obrat v období od čtvrtého kvartálu 2012 do třetího kvartálu letošního roku. Na vysokých číslech prodejnosti se podle distributora projevily zkušenosti Azlanu s distribucí s přidanou hodnotou, ale také aktivita v oblasti marketingu a seminářů zaměřených na dohledová a bezpečností řešení.

Ocenění od Axis Communication si velice vážíme, protože ukazuje, že jsme schopni propojit dobrý produkt s naší každodenní péčí o prodejní kanál. Stejně jako v minulých letech se nám podařilo v problematice kamerových systémů vyškolit několik desítek lidí a úspěšně představovat nová řešení prostřednictvím našich marketingových nástrojů,“ uvedl k ocenění ředitel Azlanu Jaroslav Salva.

Zdroj: Tech Data Distribution
Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře