TCCM je výhradním distributorem produktů Bang & Olufsen

V nabídce distributora se objevilo portfolio sluchátek B & O Play. Výrobce si TCCM vybral jako partera pro expanzi do východní Evropy.

TCCM je výhradním distributorem produktů Bang & OlufsenSpolečnost Bang & Olufsen zahájila výhradní spolupráci s českým distributorem TCCM, jehož úkolem bude vybudovat partnerskou síť kamenných i on-line prodejců spotřební elektroniky v regionu východní Evropy.

Samotná distribuční smlouva se vztahuje na všechny klíčové produkty z portfolia sluchátek B&O PlayBeoPlay H6, H2, H3, Form 2i, EarSet 3i i nových bezdrátových sluchátek H8.

Rozšiřujeme proto distribuční síť o prodejny s prémiovým příslušenstvím a partnerství s TCCM nám pomůže tuto strategii akcelerovat,“ uvedl Henrik Taudorf, viceprezident B&O Play.

Naším cílem je stát se preferovaným partnerem prodejců a velkoobchodů audio a spotřební elektroniky a zároveň spolupracovat s těmi nejlepšími výrobci na trhu. Právě zahájená distribuce produktů B&O Play potvrzuje naše ambice s touto strategií,“ dodal Kamil Vacek, marketingový ředitel TCCM.

Zdroj: TCCM

Úvodní foto: Bang & Olufsen, TCCM

Komentáře