Taktik v oblacích nad Prahou uvedl novinky v řešeních Nutanix, ExaGrid, Lenovo a Palo Alto

Vedle tradiční prezentace novinek partnerů nechyběly ani dvě případové studie z implementace řešení ve FN Motol a společnosti Arbes Technologies. Následná neformální zábava v oblacích se protáhla do pozdních nočních hodin.

Taktik v oblacích nad Prahou uvedl novinky v řešeních Nutanix, ExaGrid, Lenovo a Palo AltoV prostoru observatoria Žižkovské věže se 3. 10. 2019 již počtvrté setkali zákazníci společnosti Taktik. Ta zde pro zhruba padesátku zákazníků pořádala již tradiční prezentaci novinek svých partnerů.

Účastníky přivítal CEO Taktiku Petr Belatka, krátce představil firmu a její zástupce a poté předal slovo senior konzultantovi Richardu Vršníkovi. Ten představil firmu Nutanix jako lídra v oblasti hyperkonvergované infrastruktury.

Na Vršníka navázal ředitel odboru informačních systémů FN Motol Martin Voříšek s případovou studií. Posluchači byli seznámeni s průběhem výběru, testování a implementace Nutanixu v motolské nemocnici i se zkušenostmi z rutinního provozu.

Představení hardwaru Lenovo, který je určen nejen pro prezentovaná řešení Nutanixu, se ujal Jan Jiskra. V druhé části prezentací představil Zdeněk Kopta z pořádajícího Taktiku hyperkonvergované sekundární úložiště ExaGrid.

Poté Milan Mottl z ExaGridu odprezentoval další případovou studii – implementaci řešení ExaGrid u zákazníka Arbes Technologies. Na závěr odborné části setkání prezentoval Jakub Jiříček novinky v bezpečnostních řešeních Palo Alto Networks.

Po skončení oficiální části setkání následovala neformální část večera v oblacích nad Prahou, která trvala až do pozdních nočních hodin.

Zdroj: Taktik

Úvodní foto: Taktik

Komentáře