Taktik se stal partnerem Cohesity pro Českou a Slovenskou republiku

Na český a slovenský trh zamíří platforma pro hyperkonvergovaná sekundární úložiště od společnosti Cohesity. Taktik uvádí, že je vůbec prvním partnerem, který tuto značku nabídne lokálním zákazníkům.

Taktik se stal partnerem Cohesity pro Českou a Slovenskou republikuSpolečnost Taktik oznámila, že podepsala partnerskou smlouvu se společností Cohesity a stala se tak vůbec prvním dodavatelem řešení této značky na českém a slovenském trhu. Cohesity nabízí platformu pro hyperkonvergovaná sekundárního úložiště.

Taktik uvádí, že díky platformě Cohesity je možné využít zálohovaná data v cloudu pro testování a vývoj a přitom si zachovat možnost plné kontroly nad firemními daty v případě on-premise řešení. Cohesity má také umožnit výrazně vylepšit strategii pro případ havárie pomocí replikace dat.

Díky cloudové integraci lze řešení provozovat jak v privátním, tak ve veřejném cloudu. Taktik uvádí, že Cohesity zjednodušeně řečeno přináší web-scale technologie přímo do datacentra. Cohesity založil Mohit Aron, jeden ze zakladatelů společnosti Nutanix, jejíž řešení má Taktik rovněž odnedávna v portfoliu.

Zdroj: Taktik

Úvodní foto: Taktik, Cohesity

Komentáře