T.S.Bohemia bodovala v soutěži ShopRoku, ocenění získaly i Alza a CZC

Cenu kvality v kategorii ICT si odnesly T.S.Bohemia, Gigaprint.cz a Exasoft.cz. T.S. Bohemia získalo navíc cenu kvality v kategorii PC a příslušenství, vítězem kategorie software se stal Zoner Software.

T.S.Bohemia bodovala v soutěži ShopRoku, ocenění získaly i Alza a CZCNákupní rádce Heureka.cz oznámil vítěze jedenáctého ročníku soutěže ShopRoku, v níž odborný panel a spotřebitelé vybírají nejlepší české e-shopy. Absolutním vítězem popularity se stal Onlineshop.cz, jenž zvítězil i v kategorii elektro.

Cenu popularity v kategorii ICT si odneslo CZC.cz, Alza.cz se pak stala nejpopulárnějším obchodním domem za rok 2019. Cenu pro nejlepší obchodní dům z hlediska kvality si pak odnesl e-shop Lidl-shop.cz.

Ocenění za kvalitu v kategorii ICT získaly obchody T.S.Bohemia, Gigaprint.cz a Exasoft.cz. Vítězem Ceny kvality v dílčí kategorii Elektro se stal Onlineshop.cz následovaný společnostmi Datart.cz a Tipa.eu.

Vítězem kategorie software se stal Zoner Software, cenu za kvalitu v kategorii PC a příslušenství si odnesla společnost T.S.Bohemia. Na nejvyšší příčce v kategorii tiskáren a přístlušenství se pak stejně jako vloni umístil Gigaprint.cz.

Kompletní výsledky soutěže najdete na jejích stránkách.

Zdroj: Heureka.cz

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře