Symantec ocenil Avnet jako distributora roku v ČR i SR

Avnet byl oceněn za dosažení nejvyšší obratu v nových obchodech. Spolupráce bude obou firem bude pokračovat i po rozdělení Symantecu.

Symantec ocenil Avnet jako distributora roku v ČR i SRSpolečnost Avnet získala ocenění Symantec Best Partner FY2015 pro nejlepšího distributora produktového portfolia společnosti Symantec v České republice.

Obdobné ocenění pro nejlepšího distributora na slovenském trhu Symantec udělil společnosti Avnet Technology Solutions.

Ocenění pro českou pobočku bylo předáno v rámci setkání Partner Sales Academy, které uskutečnilo koncem května v moravské Lednici. Avnet byl oceněn za to, že jako distributor s přidanou hodnotou dosáhl nejvyššího obratu v nových obchodech v České republice za fiskální rok 2015.

Získané ceny si velmi vážíme a pohlížíme na ni nejen jako na vyjádření naší přidané hodnoty, kterou společnosti Symantec z pozice distributora poskytujeme, a ocenění naší práce v předchozích letech, ale především jako upevnění naší vzájemné spolupráce – té stávající, i té budoucí,“ uvedl Petr Zahálka, security team leader společnosti Avnet.

Petr Belatka, teritoriální account manager společnosti Symantec dodal, že spolupráce s Avnetem bude pokračovat i po rozdělení výrobce na Symantec a Veritas Technology.

Zdroj: Avnet

Úvodní foto: Avnet

Komentáře