Symantec má v ČR a SR nového country managera, vede ho Václav Petrželka

Poté co pomáhal rozvoji nově otevřené české pobočky Trend Micro, se staví do čela společnosti Symantec.

Symantec má v ČR a SR nového country managera, vede ho Václav PetrželkaVáclav Petrželka se stal od srpna roku 2017 novým country managerem pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Symantec.

"Kromě pokračujících globálních investic do nákupu nových technologií (z poslední doby Blue Coat, LifeLock, Skycure, FireGlass) se Symantec rozhodl pokračovat v investicích do našeho regionu a mým příchodem se zvyšuje důležitost ČR a SR v rámci celého CEE regionu, což pro partnery a zákazníky v konečném důsledku znamená větší dostupnost veškerých služeb," uvedl pro ChannelWorld nový country manager.

O český a slovenský trh se teď v rámci Symantecu bude starat sedm lidí a snahou Václava Petrželky bude podle jeho slov tento počet do budoucna ještě navýšit. 

Přešel z konkurenční firmy Trend Micro, kde působil jako regional account manager od listopadu roku 2015.

Dříve působil ve společnostech Juniper Networks a Arrow ECS. Zkušenosti má i u dalších distributorů s přidanou hodnotou – jako key account manager pracoval pro Westcon Convergence nebo Atlantis Telecom. Obchodními pozicemi prošel i u GiTy a T-Mobilu.

Zdroj: LinkedIn (profil Václava Petrželky), ChannelWorld

Úvodní foto: Trend Micro

Komentáře