SWS získala certifikát důvěryhodnosti Bisnode Czech Stability Award

Hodnocení Czech Stability Award je postaveno na základě skóringového modelu, který měří stabilitu jednotlivých společností v České republice. SWS získala nejvyšší stupeň hodnocení AAA – excelentní.

SWS získala certifikát důvěryhodnosti Bisnode Czech Stability AwardSpolečnost SWS byla znovu oceněna certifikátem Bisnode uděleným pod záštitou iniciativy Czech Top 100. Stupeň hodnocení AAA – excelentní potvrzuje, že SWS splňuje přísná ekonomická kritéria pro získání ceny Czech Stability Award.

Hodnocení Czech Stability Award poskytuje Bisnode ve spolupráci s Czech Top 100 na základě skóringového modelu, který měří stabilitu jednotlivých společností. Žebříček stovky nejstabilnějších českých firem je každoročně vyhlašován v rámci samostatné kategorie.

Excelentní AAA stupeň ohodnocení je důkazem, že SWS je po všech stránkách důvěryhodnou společností,“ uvedl Evžen Varadinek, generální ředitel a předseda představenstva SWS.

Toto nejvyšší ocenění se nám opakovaně daří s úspěchem obhajovat již od roku 2010 a pevně věřím, že díky mezinárodnímu přesahu certifikace je SWS vhodnou volbou pro obchodování nejen v ČR, ale i v zahraničí,“ dodal.

Zdroj: SWS

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře