SWS v září opět vyrazí za partnery v rámci dalšího kola SWS RoadShow

Distributor se po úspěšné jarní šňůře partnerských setkání rozhodl přidat trojici podzimních termínů. SWS RoadShow ve druhé polovině září zavítá do Liberce, Brna a Ostravy.

SWS v září opět vyrazí za partnery v rámci dalšího kola SWS RoadShowSpolečnost SWS ve spolupráci s výrobci připravuje ve druhé půlce září další sérii produktové SWS RoadShow. Podzimní šňůra naváže na jarní sérii setkání, která se setkala s pozitivní odezvou. SWS tentokrát zavítá do Liberce, Brna a Ostravy.

V dopolední části se obchodní partneři seznámí s prezentacemi světových IT výrobců plných informací o nejnovějších technologiích, promoakcích a novinkách včetně kompletního průřezu stávajícího portfolia produktů a služeb.

Po každé přednášce bude probíhat interaktivní soutěž o ceny, kdy zákazníci ze svých mobilních zařízení budou odpovídat na otázky týkající se jednotlivých prezentací. Série začne 18. 9. v Liberci, pokračuje 19. 9. v Brně a končí 20. 9. v Ostravě.

Rostoucí zájem jak vendorů, tak i resellerů nás velice těší a věříme, že akce bude přínosem pro všechny zúčastněné,“ uvedl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Zdroj: SWS

Úvodní foto: © kasto - Fotolia.com

Komentáře