SWS si odneslo dvě ocenění pro nejlepšího distributora Canonu za rok 2018

Kromě hlavní ceny pro nejlepšího distributora Canonu pro Českou republiku a Slovensko získala společnost SWS i ocenění pro nejlepšího distributora originálního materiálu.

SWS si odneslo dvě ocenění pro nejlepšího distributora Canonu za rok 2018Na setkání zástupců firmy Canon s distributory, které se již tradičně konalo na přelomu ledna a února v golfovém resortu Kaskáda poblíž Brna, získala společnost SWS hned dvě ocenění pro nejlepšího distributora.

Produktoví manažeři SWS převzali ocenění za celkovou kategorii Nejlepší distributor Canon pro Českou republiku a Slovensko a navíc i za podkategorii Nejlepší distributor originálního spotřebního materiálu.

Za SWS se tento rok setkání zúčastnili produktoví manažeři Adam Gregar, Martina Huňková, Karel Klímek a Michaela Kostelníková, kteří se starají jak o tiskárny a spotřební materiál, tak o segment foto a video.

Ocenění si nesmírně vážíme, opravdu je pro nás velkým vyznamenáním být ze strany Canonu i našich zákazníků vnímán jako nejlepší distributor této tradiční značky,“ uvedl Adam Gregar, business unit manager pro tisková řešení v SWS.

Zdroj: SWS

Úvodní foto: SWS

Komentáře