SWS se stala distributorem MailStore Serveru

SWS získala nový distribuční kontrakt na nástroj pro efektivní správu e-mailů. Platí pro český i slovenský trh.

SWS se stala distributorem MailStore ServeruK 1. 1. 2018 se společnost SWS stala novým distributorem produktu MailStore Server pro ČR a SR.  Jde profesionální nástroj pro efektivní správu e-mailů. Ty jsou dnes stále majoritním způsobem komunikace ve firmách a obsahují důležité obchodní informace.

„Máme v nabídce profesionální řešení pro správu e-mailů a rozšíření nabídky o profesionální archivační nástroj bylo dalším logickým krokem, jak zajistit našim partnerům přístup k produktům, kterými mohou rozšířit své služby a nabídnout je svým zákazníkům,“ uvedla v oznámení SWS, která je tradičním dodavatelem softwaru pro skupiny od domácích uživatelů přes SMB až po podniky.

MailStore Server má podle distributora organizacím pomáhat chránit informace v e-mailové komunikaci, plnit legislativní požadavky i v souladu s novými právními normami z EU, snižovat spotřebu zdrojů a udržovat rychlý a snadný přístup ke všem dostupným datům.

Jsem velmi rád, že se v době zvýšeného zájmu o bezpečnostní řešení můžeme spolehnout na spolupráci s SWS. V rámci konsolidace prodejního kanálu v regionu pro nás bylo klíčové zvolit distributora, jenž zabezpečí nejlepší možnou podporu SMB segmentu.

Věřím, že díky dostupnosti partnerské sítě a kvalitní podpoře na všech úrovních nabídneme zákazníkům ty nejlepší služby a budeme pokračovat v růstu, jenž byl v roce 2017 největší za posledních několik let,“ uvedl v oznámení Martin Drexler, channel sales manager CEE, MailStore Software.

Produktovým manažerem řešení MailStore je v SWS Jakub Matyáštík. Kontaktovat jej můžete skrze e-mail MailStore@SWS.cz.

Zdroj: SWS
Úvodní foto: SWS, MailStore Software

Komentáře