SWS rozšířila řady distributorů značky D-Link

Distribuční kontrakt platí pro český i slovenský trh. Zákazníci SWS mohou začít nakupovat síťová a bezdrátová řšení, úložiště, IP kamery a další produkty této značky.

SWS rozšířila řady distributorů značky D-LinkSpolečnost D-Link oznámila, že podepsala kontrakt se společností SWS a její dceřinou společností SWS Distribution na distribuci svých produktů na území České a Slovenské republiky.

D-Link vyrábí síťová a bezdrátová zařízení, úložiště dat, IP kamerové systémy a produkty pro tzv. chytrou domácnost. Portfolio společnosti klade důraz na zpřístupňování, správu, zabezpečení a sdílení dat a digitálního obsahu a vyvíjí IP technologie pro integrované prostředí digitálních domácností a počítačových sítí.

Upřímně se těším na spolupráci s naším novým partnerem SWS a jejich dceřinou společností SWS Distribution. Věříme, že tato spolupráce bude oboustranně výhodná a prospěšná i pro zákazníky, protože tak budou pro ně naše produkty ještě dostupnější,“ uvedl Norbert Ebinger, regionální ředitel společnosti D-Link.

Zařazení produktů D-Link do našeho produktového portfolia vnímáme jako velmi pozitivní výsledek naší dosavadní práce. Věříme, že produkty D-Link vhodně doplní naše portfolio a pomohou našim zákazníkům při tvorbě řešení vzájemné interakce s digitální technikou,“ dodal produktový manažer SWS Augustin Uhlíř, který bude za značku D-Link zodpovědný.

Kontakt na Augustina Uhlíře najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: D-Link

Úvodní foto: SWS, D-Link

Komentáře