SWS převzala ocenění v kategorii Business Superbrands pro roky 2020 a 2021

Distributor obhájil další ocenění Superbrands, jež je udělováno českým značkám s vysokou kvalitou služeb a silným příběhem.

SWS převzala ocenění v kategorii Business Superbrands pro roky 2020 a 2021Společnost SWS oznámila, že během 9. ročníku slavnostního předávání cen Superbrands, jež se konalo 23. 9. 2021 v Národním domě na Vinohradech, převzala další ocenění v řadě, a to v kategorii Business Superbrands pro rok 2020 a 2021.

Kvůli pandemii se dva ročníky soutěže spojily dohromady v jeden velký galavečer s více než 250 hosty z řad zástupců oceněných značek, porotců, představitelů veřejného života a odborníků na branding a marketing.

SWS vyzdvihuje, že aby se značka stala členem klubu Superbrands, musí mít nejen vysokou kvalitu a vynikající renomé, ale také silný příběh. Ty jsou každoročně zaznamenány v ročence Superbrands a slouží jako memento úspěchu a silné pozice oceněných značek na českém trhu.

Pečeť kvality Superbrands odráží sílu, stabilitu a odhodlanost oceněné společnosti SWS a její schopnost posouvat hranice, inovovat a neustále se zlepšovat,“ uvedl Evžen Varadinek, generální ředitel a předseda představenstva SWS.

O to víc nás těší, že i v nelehké pandemické době jsme dokázali udržet své postavení na trhu a obhájit další prestižní ocenění Superbrands. Pevně věřím, že i nadále budeme naplňovat naše motto „Distributor ve Vašich službách,“ doplnil.

Zdroj: SWS

Úvodní foto: SWS

Komentáře