SWS otevřela novou skladovou halu ve Slušovicích

Nová hala, která je součástí skladového komplexu SWS, má tři podlaží a 7 000 paletových míst. O slavnostní přestřižení pásky se postaral generální ředitel společnosti Evžen Varadinek.

SWS otevřela novou skladovou halu ve SlušovicíchV úterý 1. 10. 2019 se ve Slušovicích uskutečnilo slavnostní otevření nové skladové haly distribuční společnosti SWS. Celková skladovací plocha SWS se tak navýšila z původních 8 000 m2 na 13 000 m2 a vzniklo tak další moderní logistické centrum.

Slavnostní přestřižení pásky se ujal generální ředitel a předseda představenstva Evžen Varadinek, který uvítal příchozí návštěvníky. Následoval slavnostní proslov, přípitek, občerstvení a prohlídka nové skladové haly. 

Ta má tři podlaží, dva výtahy (osobní a nákladní), 7 000 paletových míst a 3 500 m2 zpevněné plochy. Dále pak zahrnuje 300 m2 nových kancelářských prostor. Celý sklad je zajištěný požárním zabezpečovacím systémem SHZ a nádrží s 500 m3 vody.

Jedná se o významnou inovaci a zlepšení služeb našim obchodním a logistickým partnerům. Díky nové hale můžeme nabídnout svým zákazníkům ještě lepší dostupnost a výběr zboží, komplexnější logistiku a kvalitnější služby,“ uvedl Varadinek.

Zdroj: SWS

Úvodní foto: SWS

Komentáře