SWS je exkluzivním distributorem audio a video produktů od LG

V portfoliu distributora se objevily soundbary, domácí kina, přehrávače a další produkty z oblasti audia a videa. Kontrakt platí pro český i slovenský trh.

SWS je exkluzivním distributorem audio a video produktů od LGSpolečnost SWS oznámila, že se stala výhradním distributorem audio-video produktů značky LG pro český a slovenský trh. Své portfolio tak rozšiřuje o jednoho z lídrů na poli osobního i domácího audia a videa.

V portfoliu SWS se objeví kompletní modelová řada produktů LG audio-video, do které patří soundbary, domácí kina, Blu-ray přehrávače, mini i mikro systémy a mnoho dalších zařízení.

Distribuce LG produktů z kategorie Audio/Video prostřednictvím společnosti SWS přinese našim zákazníkům stálou a okamžitou dostupnost celého portfolia. Od spolupráce se zkušeným partnerem na poli distribuce si dále slibujeme i větší cenovou stabilitu,“ uvedl Ondřej Hnát, senior sales manager společnosti LG

O značku LG se stará produktová manažerka Mariana Petrů. Kontakt na ni najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: SWS

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře