SWS je distributorem české značky Turris

Mezi hlavní výhody síťových produktů značky Turris patří podle distributora zejména dynamický firewall, modularita nebo jednotný management napříč celým portfoliem.

SWS je distributorem české značky TurrisSpolečnost SWS oznámila, že se k 1. 9. 2020 stala autorizovaným distributorem síťových zařízení značky Turris, které jsou vyvíjeny a vyráběny v České republice. Routery Turris jsou dle distributora vhodným řešením pro firmy jakékoliv velikosti.

Zařízení značky obsahují open source firmware, který se sám aktualizuje po celou dobu životnosti zařízení, a zabezpečení v podobě dynamického firewallu. Další výhodou je dle SWS modularita a rozšiřitelnost, volitelně funkcionalita a příslušenství či jednotný management napříč celým portfoliem.

Distribuční smlouva se společností Turris vhodně rozšiřuje nabídku společnosti SWS o další značku v oblasti síťových zařízení. Jsem velmi rád, že jsme se stali pro danou značku partnerem, a že budeme nadále schopni uspokojovat stále rostoucí požadavky naší partnerské sítě,“ uvedl Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS.

Produktovým manažerem značky Turris je ve společnosti SWS Martin Mikulka. Kontakt na něj naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: SWS

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře