Švýcarští hodináři TAG Heuer se pouští do nositelné elektroniky

Dohoda společností TAG Heuer, Google a Intel představuje dosud nevídané spojení hodinářské tradice s moderním softwarem a hardwarem.

Švýcarští hodináři TAG Heuer se pouští do nositelné elektronikySpolečnosti TAG Heuer, Google a Intel oznámily uzavření spolupráce, jejímž cílem je uvést na trh chytré hodinky švýcarské provenience, které se budou opírat o technologie Intel a Android Wear. Dohoda podle zúčastněných stran představuje novou éru spolupráce mezi švýcarskými hodináři a Silicon Valley.

Švýcarské hodinářství a Silicon Valley, to je sňatek technologické inovace a hodinářské spolehlivosti a důvěry. Naše spolupráce nabízí řadu synergických efektů, z partnerství budou profitovat obě strany a potenciál pro všechny tři společnosti je obrovský,” prohlásil Jean-Claude Biver, generální ředitel společnosti TAG Heuer

Podle Guye Sémona, generálního manažera společnosti TAG Heuer, představuje spojení švýcarské hodinářské tradice a technologií Intelu a Googlu možnost dosažení technologické revoluce.

Spolupráce s TAG Heuer a Googlem nás posouvá blíže k realizaci vize nositelné technologie, a to prostřednictvím krásných hodinek, které celou kategorii pozdvihnou o úroveň výš,” dodal viceprezident Intelu Michael Bell.

Dohoda byla oznámena na veletrhu Baseworld ve švýcarské Basileji. Na konkrétnější plán spolupráce, případně termín uvedení prvních zařízení na trh, si bude třeba ještě počkat.

Zdroj: Intel

Úvodní foto: Intel

Komentáře