Svět platebních bran se rozrůstá, na trh vstupuje Shoptet Pay

Nové řešení, plně integrované do e-shopové platformy Shoptetu, by mělo pomoci malým a středním e-shopům v růstu a zároveň usnadnit jejich případnou expanzi na zahraniční trhy.

Svět platebních bran se rozrůstá, na trh vstupuje Shoptet PaySpolečnost Shoptet oznámila, že pro své klienty spouští novou platební bránu Shoptet Pay. Ta má podle poskytovatele stejnojmenné e-shopové platformy zefektivnit jejich podnikání a pomoci růst malým a středním internetovým prodejcům.

Je pro nás klíčové pomáhat s růstem businessu našeho zákazníka, chceme mu jednak zjednodušit ovládání svého e-shopu a je i v našem zájmu, aby se mu dařilo,“ komentuje rozhodnutí CEO Shoptetu Samuel Huba.

Zisk je totiž pro většinu podnikatelů primární cíl a způsob platby ho může výrazně ovlivnit. Kromě toho jsme v oblasti platebních bran naráželi na limity, které jsme pro naše e-shopaře chtěli odstranit,“ vysvětluje.

Platební brána Shoptet Pay je integrovaná do e-shopové platformy Shoptetu. Díky tomu získá podnikatel přístup k aktuálnímu stavu zásob, objednávek, reklamací, účetních výpisů i stavu plateb.

Shoptet vyzdvihuje, pokud se e-shopařům nebude byznysově dařit a neuskuteční dostatečné množství prodejů, nemusí za Shoptet Pay nic platit. Hlavním důvodem je snaha Shoptetu co nejvíce zjednodušit prodeje svým klientům i jejich zákazníkům.

Společnost při vývoji nástroje spojila síly s nizozemskou společností Adyen. Výhodou podle Huby je, že díky vybrané technologii Shoptet Pay nabízí platby ve více než 15 měnách, několika cizích jazycích a umožňuje tak působit až v 35 různých zemích.

Zdroj: Shoptet

Úvodní foto: © tashatuvango - Fotolia.com

Komentáře