SUSE spouští nový partnerský program

SUSE chce novým programem prohloubit a zjednodušit vzájemnou spolupráci s partnery v rámci celého produktového portfolia.

SUSE spouští nový partnerský programNový partnerský program společnosti SUSE se zaměřuje na čtyři oblasti řešení: Linux pro podnikovou sféru, softwarově řízené ukládání dat, cloudové řešení OpenStack a správu systémů.

Partneři SUSE budou mít k dispozici nová školení a plány pro získání certifikace a novou strukturu marží. Školení mohou partneři absolvovat on-line, nebo fyzicky.

Součástí partnerského programu je i webový portál, který obsahuje informace o nejnovějších produktech a prodejní nástroje. Další podporu mohou získat partneři skrze helpdesk.

Patrick Fitzgerald, výkonný ředitel společnosti i-Layer, která je partnerem SUSE v oblasti řešení, v oficiálním oznámení uvedl: „Nový program je jednoduchý, protože nejsme tlačeni, abychom zvládli veškeré možnosti řešení SUSE, ale můžeme s nimi pracovat na úrovni, jaká nám vyhovuje. Vše co od nás chtějí je, abychom prokázali, že umíme reprezentovat jejich řešení (a v tom nám pomáhají), a na oplátku odmění naše úspěchy.“

Další informace o novém partnerském programu společnosti SUSE naleznete v FAQ na webu suse.com.

Zdroj: SUSE

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře