SteelSeries kupuje výrobce příslušenství k ovladačům KontrolFreek

SteelSeries převzetím společnosti KontrolFreek posiluje svou pozici na konzolovém trhu a poskytuje know-how pro další kroky ve spojení s novou generací konzolí.

SteelSeries kupuje výrobce příslušenství k ovladačům KontrolFreekSpolečnost SteelSeries oznámila akvizici firmy KontrolFreek, jež se zaměřuje na výrobu joysticků a dalších příslušenství pro ovladače. Cena akvizice nebyla po domluvě zúčastněných stran oznámena.

KontrolFreek je výrobcem příslušenství pro herní ovladače „Performance Gaming Gear“ představujícího produkty, jako jsou násady na joysticky, přesnosti dopomáhající pěnové kroužky, rukojeti, odolné opletené kabely a další příslušenství pro PlayStation, Xbox, Nintendo Switch a PC.

Spolupráce s týmem společnosti KontrolFreek podle SteelSeries výrazně urychlí plán vývoje týkající se budoucích produktů pro konzolové hráče a hráče na počítačích a mobilních telefonech preferující ovladače.

Díky oborovému zaměření a celosvětové popularitě KontrolFreek víme, že se nám otevřou nové příležitosti, jak ještě více potěšit a pomoci hráčům po celém světě,“ říká šéf SteelSeries Ehtisham Rabbani.

Jsme neuvěřitelně nadšeni, že se můžeme připojit k týmu SteelSeries. Naše vnímání budoucnosti herního průmyslu se perfektně shoduje. Není lepšího partnera pro dosažení stanovených cílů,“ doplnil zakladatel a CEO KontrolFreek Ashish Mistry.

Zdroj: SteelSeries

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře