Stanislav Gaj je ředitelem i4wifi. Jaké má plány?

Specializovaný distributor zaměřený na síťové technologie získal do čela Stanislava Gaje, konzultanta a bývalého spolumajitele CZC.cz.

Stanislav Gaj je ředitelem i4wifi. Jaké má plány?Hlavním cílem Stanislava Gaje v pozici ředitele společnosti i4wifi je vést firmu k dalšímu růstu obratu, zdokonalit firemní procesy a posilovat značku směrem ke klíčovým partnerům i zákazníkům.

Součástí nové strategie je i další rozvoj partnerské sítě a upevnění naší čelní pozice na trhu,uvedl v oznámení Stanislav Gaj.

V plánu je růst o 38 %

Poté, co se letos společnost i4wifi soustředila především na ziskovost svého hospodaření, v příštím roce plánuje obratový růst a zvyšování tržního podílu ve všech segmentech svého působení, doplnil pro ChannelWorld nový šéf.

Velmi výrazně porosteme zejména v oblasti Elektrokol, nicméně naším primárním a prioritním segmentem zůstávají WiFi technologie pro naše ISP partnery. I proto plánujeme 38% růst tržeb,“ přibližuje Gaj.

Nejsou to však jediné oblasti zájmu. „V příštím roce očekáváme růst zájmu o instalace solárních systémů pro vlastní spotřebu. Stále také roste zájem instalačních firem o náš vlastní systém pro využití solární energie, který distribuujeme pod  značkou GridFree,“ dodává nový ředitel.

Plánovaný nábor partnerů

Vzhledem k plánovému růstu hledá i4wifi partnery ve všech zmíněných oblastech.

Partnerskou síť budeme rozšiřovat ve všech našich hlavních oborech: bezdrátové sítě, baterie, solární energie i elektrokola EVbike. Velmi významně plánujeme rozšířit naši síť partnerů - prodejců EVbike,“ vysvětluje Gaj k plánovanému rozvoji partnerské báze.

Kvalifikaci partnerů chce i4wifi udržovat skrze svá certifikační školení, a to konkrétně v oblastech bezdrátových technologií, využití solární energie i oblasti elektromobility a elektrokol. 

Z e-tailu do distribuce

S i4wifi Stanislav Gaj spolupracuje téměř dva roky. „Už v roce 2013 jsem se potkal se současnými majiteli společnosti i4wifi a.s., která mě zaujala svým sortimentem, obchodní strategií i firemní kulturou. A v roce 2015 jsme se s panem Klečkou a panem Sedlákem dohodli na společné spolupráci,“ uvádí ve svém profilu na Linkedin.

Kromě zhruba 1,5ročního působení jako poradce a konzultant ve společnosti HSG pracoval Stanislav Gaj 13 let jako ředitel firmy a později jednatel a majitel společnosti CZC.cz. Během jeho působení vzrostl obrat e-tailu ze 40 milionů korun na 1,7 miliardy korun.

Stanislav Gaj je ženatý, má tři děti a ve svém volném čase rád jezdí na kole a fotografuje.

Zdroj: ChannelWorld, i4wifi, LinkedIn,
Úvodní foto: i4wifi

Komentáře