Společnosti Dell a Geetoo uzavřely partnerství pro službu Scale

Spolupráce umožní zákazníkům služby Geetoo Scale vybrat si hardware značky Dell. Ten může být umístěný v serverovně zákazníka nebo v jiném datacentru.

Společnosti Dell a Geetoo uzavřely partnerství pro službu ScaleSpolečnost Geetoo, jež provozuje službu Geetoo Scale, oznámila, že navázala spolupráci s firmou Dell. Klient má možnost vybrat si nově i hardware od Dellu, přičemž získaný hardware může být umístěný v serverovně zákazníka nebo i v jiném datacentru.

Obměna nakoupeného technického vybavení pak záleží na zákazníkovi, ten se po skončení smluvního období nezavazuje k jeho odkoupení. Zároveň je možné technologie v době trvání smluvního vztahu vyměnit za modernější, to vše za dodržení stávajících podmínek.

Spolupráce se společností Geetoo přináší našim zákazníkům nové možnosti práce s naším řešením, kdy ho nutně nemusí kupovat do majetku, ale konzumují ho formou služby,“ říká Petr Biskup ze společnosti Dell.

Tento požadavek od našich klientů slyšíme čím dál častěji. Proto se také stále častěji objevují řešení as a Service v naší nabídce, a i proto spolupráce na této službě dává smysl. Jsem rád, že s našimi partnery sdílíme stejnou vizi,“ dodává.

Jsme velice rádi, že se nám v podobě Dellu podařilo získat tak silného a stabilního partnera. Budeme tak schopni našim zákazníkům nabídnout ještě více technologií, ještě rychleji a samozřejmě s veškerými výhodami, které Geetoo Scale přináší,“ uvádí Michael Trousil, team leader projektu.

Zdroj: Geetoo

Úvodní foto: Geetoo

Komentáře