Společnost UPC loni rekordně zvýšila počet uživatelů svých služeb

Součet využívaných televizních, internetových a telefonních služeb společnosti UPC dosáhl v prosinci loňského roku bezmála 1,24 milionu, což představuje meziroční nárůst o více než 50 tisíc.

Společnost UPC loni rekordně zvýšila počet uživatelů svých služebSpolečnost UPC Česká republika loni dosáhla historicky nejvyššího počtu uživatelů svých služeb (RGUs). Celkový počet TV, internetových a telefonních služeb na konci prosince 2018 dosáhl rekordní hodnoty 1,239 milionu, což představuje meziroční nárůst až o 51,7 tisíce služeb.

Výrazný růst počtu služeb byl podpořen pokračujícími investicemi do expanze optické giga-ready sítě a zkvalitňováním služeb, včetně pravidelného zrychlování internetového připojení pro všechny zákazníky, výměny modemů za špičkové WiFI routery, přidáváním nových HD stanic, stejně jako i dalšími kroky vedoucími ke zkvalitňování zákaznické zkušenosti.

UPC nárůstu uživatelů

„Naši optickou síť jsme připravili na uvedení gigabitových rychlostí a zároveň jsme pokračovali v jejím rozšiřování, čímž jsme ji zpřístupnili pro téměř 1,53 mil. domácností,“ komentuje výsledky Martin Miller, generální ředitel UPC Česká a Slovenská republika

Jsem přesvědčený, že i v letošním roce budeme pokračovat v dosavadním trendu, a tím ještě více naplňovat očekávání a požadavky našich zákazníků v souladu s naším sloganem Užijte si každý moment,“ dodává Miller.

Společnost UPC Česká republika je součástí Liberty Global, největšího světového mezinárodního poskytovatele TV a širokopásmových služeb.

Zdroj: UPC
Úvodní foto: © Silvano Rebai - Fotolia.com

Komentáře