Společnost net.pointers rozšiřuje řady českých partnerů Palo Alto Networks

Český integrátor a specialista na bezpečnost a jednotnou komunikaci začne svým koncových zákazníkům nabízet řešení od Palo Alto Networks včetně vyzdvihovaných firewallů.

Společnost net.pointers rozšiřuje řady českých partnerů Palo Alto NetworksČeská společnost net.pointers, specialista na kybernetickou bezpečnost a jednotnou komunikaci, oznámila uzavření partnerství se společností Palo Alto Networks. Na základě dohody začne net.pointers prodávat a implementovat řešení Palo Alta na českém trhu.

Palo Alto Networks je jedním z hlavních hráčů na trhu síťového zabezpečení, zejména v oblasti firewallů. Společnost poskytuje vysoce automatizovanou obranu proti různým druhům kyberútoků, která schopna zabránit útoku v jakékoliv fázi.

Generální ředitel net.pointes Martin Půlpán je nadšený, že jeho společnost může zákazníkům nabídnout produkty od nového výrobce. Na firewallech od Palo Alta vyzdvihuje zejména schopnost detekce neznámých hrozeb, přívětivou správu a široké možnosti nastavování bezpečnostních politik.

Zdroj: net.pointers

Úvodní foto: © Kobes - Fotolia.com

Komentáře