Společnost ČMIS se stala Cloud Service Providerem Dell Technologies

Členstvím v programu získává společnost ČÍMS a její zákazníci obchodní a odbornou podporu společnosti Dell Technologies. Součástí partnerství je i přístup k oficiální podpoře Microsoftu.

Společnost ČMIS se stala Cloud Service Providerem Dell TechnologiesSpolečnost ČMIS oznámila, že byla přijata do programu Dell Technologies – Cloud Service Provider (CSP). Nově se ČMIS stává oficiálním obchodním partnerem společnosti Dell.

ČMIS dlouhodobě poskytuje infrastrukturní a pokročilé cloudové řešení „as-a-service“ formou flexibilně měsíčně hrazené služby. Díky vstupu do programu společnost získává obchodní a odbornou podporu Dell Technologies.

Služby, které ČMIS poskytuje, jsou provozované na enterprise serverech a datových úložištích s jejichž provozem v datových centrech má dlouholeté zkušenosti. Poskytování ověřených a kvalitních služeb je také jednou z podmínek členství v programu.

Pro větší e-commerce projekty, webové portály a vývojářské týmy pracující na platformě Linux byla do Dell CSP vybrána služba privátního cloudu Proxmox s pokročilou kontejnerizační platformou Kubernetes.

Kvalitu těchto služeb a flexibilní řešení také zaručuje členství v oficiálním programu společnosti Microsoft Cloud Solution Provider, díky kterému je ČMIS přímým partnerem Microsoftu. Součástí partnerství je i přímý přístup k oficiální podpoře Microsoftu.

Zdroj: Dell Technologies

Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com

Komentáře