Spojením iTouch a iStores vzniká velký česko-slovenský Apple Premium Reseller

Spojené společnosti budou mít celkem šest prodejen na Moravě a na Slovensku.

Spojením iTouch a iStores vzniká velký česko-slovenský Apple Premium ResellerTuzemská společnost iTouch, držící status Apple Premium Reseller, oznámila, že spojí své síly se slovenskou společností iStores. Od 14. 2. se bude prezentovat pod značkou iStores a změní i vizuální podobu svých prodejen.

Spojením obratů má podle iTouch vzniknout největší prodejce produktů Apple v ČR a SR.

Společnosti, které stojí za značkami iTouch (iSmart premium s.r.o.) a iStores (Westech s.r.o. Slovensko) vytvořily novou firmu s názvem WESTech CZ s.r.o., ve které má Westech Slovensko 51 % a iSmart premium s.r.o. 49 % podíl, vysvětlil pro ChannelWorld Jiří Bernátek z iTouch.

Společnost iTouch v současnosti provozuje prodejny ve Zlíně a Olomouci. Kromě koncových zákazníků se věnuje i dodáváním Apple produktů do škol a dalších vzdělávací institucí v rámci programu Apple Solution Partner Education, implementátuje produkty Apple ve firmách a dodává je rovněž do segmentů zdravotnictví a sportu.

Společnost iStores v současnosti provozuje čtyři prodejny na Slovensku, v Košicích, Banské Bystrici, Trnavě a v Bratislavě. Zároveň je, podobně jako iTouch, partnerem vzdělávacích institucí.

Zdroj: iTouch, ChannelWorld

Úvodní foto: © .shock - Fotolia.com

Komentáře