Soutěž o víkend s novým modelem elektromobilu Tesla má vítěze

Minulý týden ukončená soutěž „Akcelerujte své obraty s vozem Tesla X“, kterou pro partnery připravil eD system Czech, má vítěze.

Soutěž o víkend s novým modelem elektromobilu Tesla má vítězeSpolečnost eD system Czech vyhlásila vítěze soutěže o víkendové zapůjčení elektromobilu. Soutěž o nevšední zážitek připravil distributor IT a výpočetní techniky s cílem motivovat zákazníky k navýšení obratu.

Víkend s vozem Tesla nabídl jako bonus ke každoročně vyhlašované promo akci o dálniční známky, která probíhala od začátku listopadu do 12. prosince.

Zatímco odměnu v podobě dálničních známek klienti získali za navýšení obratu, elektromobil Tesla si užije ten, kdo se svým tipem co nejvíce přiblížil správné odpovědi na otázku: „Kolik balíků vyexpeduje společnost eD system Czech dne 12. 12. 2016 ke svým zákazníkům?“  

O akci s dálničními známkami je každoročně velký zájem, letos jej podpořila i atraktivní soutěž o zapůjčení vozu Tesla. Zaznamenali jsme zajímavé navýšení obratu u cílové skupiny, na kterou jsme danou akci směrovali, a potvrdilo se nám tak, že jsme přišli s nabídkou, která naše zákazníky dostatečně motivovala,“ uvedl ředitel marketingu Daniel Vondráček.

Dálniční známky jsou v těchto dnech na cestě ke svým majitelům. Hlavní výhra bude výherci, panu Strnadovi z HS Computers, předána v sídle firmy.

Zdroj: eD system Czech
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře