Sophos rozšiřuje rychle se rozvíjející program pro poskytovatele řízených služeb

Sophos reaguje na vyvíjející se požadavky MSP a uvedl vylepšení programu MSP Connect. Partneři získají vetší flexibilitu pro fakturaci i škálování řešení.

Sophos rozšiřuje rychle se rozvíjející program pro poskytovatele řízených služebSpolečnost Sophos představila vylepšený program MSP Connect, jenž si klade za cíl usnadňovat poskytovatelům řízených služeb (MSP) nasazovat, spravovat a prodávat kompletní portfolio produktů Sophos.

Nové nabídky pro řízenou detekci a odezvu a cloudové zabezpečení i integrace automatizace profesionálních služeb a vzdáleného monitorování a správy by měly MSP pomoci zvýšit výnosy i produktivitu a zároveň snížit provozní náklady.

Sophos dále rozšiřuje svůj program MSP o řešení, která přímo reagují na rozvíjející se potřeby partnerů a jejich zákazníků, uvedl Scott Barlow, viceprezident pro globální MSP ve společnosti Sophos.

Poskytujeme flexibilní model pro kritická řešení a služby na bázi předplatného, které díky škálovatelnosti a automatické fakturaci nabízí klientům lepší ochranu a vychází vstříc jejich individuálním potřebám,“ dodal.

Trojice nových přírůstků

Aktualizovaná nabídka MSP Connect zahrnuje nové možnosti MSP Flex, díky kterým budou mít poskytovatelé řízených služeb možnost efektivněji vyhledávat, detekovat a reagovat na hrozby s pružnou měsíční fakturací.

Fakturace MSP Flex byla nově rozšířena i na řešení Sophos Cloud Optix, řešení, jež automaticky identifikuje a chrání majetek zákazníka uložený v cloudech AWS, Azure či Google Cloud.

Řešení Sophos Managed Thread Response (MTR) s nově přidanou podporou pro Windows Server, MacOS a Linux dle Sophosu nabízí různé úrovně služeb a režimů odezvy tak, aby MSP mohli získat kontrolu na licencemi.

A konečně nové integrace PSA a RMM umožňují partnerům automatizovat ruční zadávání dat a fakturaci. Sophos navíc rozšířil integraci se službami Datto, Kaseya a ConnectWise Manage.

Zdroj: Sophos
Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com

Komentáře