Sophos opět nakupoval, po Avid Secure převezme bezpečnostní startup DarkBytes

Sophos koupil další bezpečnostní startup. Společnost DarkBytes provozuje jednotnou platformu na ochranu koncových bodů, má zkušenosti i z oblasti správy zranitelností či detekce hrozeb.

Sophos opět nakupoval, po Avid Secure převezme bezpečnostní startup DarkBytesPo lednové akvizici bezpečnostního startupu Avid Secure společnost Sophos oznámila, že má v plánu koupit i další začínající firmu zabývající se kyberbezpečností, americký startup DarkBytes. Hodnota akvizice nebyla ani v tomto případě zveřejněna.

DarkBytes provozuje jednotnou platformu na ochranu koncových bodů a disponuje zkušenostmi z oblasti správy zranitelností, detekce hrozeb a automatizace. Sophos si od spolupráce slibuje například využití zkušeností v oblasti řízené detekce a odezvy.

„Domníváme se, že bezpečnostní produkty v IT se časem přemění na adaptivní a řízené služby. Organizace si totiž uvědomí, že není v jejich silách dostatečně rychle navyšovat prostředky tak, aby reagovaly na současné hrozby,“ uvedl Joe Levy, CTO v Sophosu.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře