Sophos nabízí až 100% slevu na firewally prodané v bundlu se službami

Partneři společnosti Sophos mohou při prodeji firewallů řady Sophos XG společně s předplatným služeb FullGuard a EnterpriseGuard do března 2020 získat až 100% slevu na hardware.

Sophos nabízí až 100% slevu na firewally prodané v bundlu se službamiSpolečnost Sophos nabízí svým partnerům speciální akci, v rámci níž mohou získat až 100% slevu na firewally řady Sophos XG, pokud je prodají společně s předplatným služeb FullGuard, FullGuard Plus, EnterpriseGuard nebo EnterpriseGuard Plus.

Výše slevy na hardware závisí na délce předplatného zmíněných služeb – při ročním závazku činí 50 %, při dvouletém se zvýší na 75 % a při tříletém pokryje celých 100 % nákupní ceny libovolného firewallu řady Sophos XG s výjimkou modelů XG 86 a XG 86w.

V rámci této promoakce mohou partneři dále získat 50 % slevu na druhý firewall do clusteru a libovolné řešení pro ochranu koncových bodů z rodiny Sophos Central. Tato sleva je dostupná bez ohledu na délku předplatného služeb FullGuard a EntepriseGuard.

Nabídka je platná až do do 31. 3. 2020. Podmínkou k uplatnění výše uvedených slev je členství v programu Sophos Partner Program a nákup firewallů a služeb přes autorizované distributory společnosti Sophos.

Více informací o této promoakci najdete na partnerském portálu Sophosu.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře