Sophos kupuje Capsule8, získá zabezpečení linuxových serverů a cloudových kontejnerů

Dohodou společnost Sophos rozšiřuje své portfolio řešení a služeb pro detekci a reakci na hrozby i na nedostatečně chráněná serverová a cloudová prostředí.

Sophos kupuje Capsule8, získá zabezpečení linuxových serverů a cloudových kontejnerůSpolečnost Sophos oznámila, že převezme společnost Capsule8, jež je považována za průkopníka a lídra trhu v oblasti provozní síťové viditelnosti, detekce a reakce na hrozby pro linuxové produkční servery a kontejnery v on-premise i cloudovém prostředí.

Sophos integruje technologii Capsule8 do svého nedávno spuštěného ekosystému Adaptive Cybersecurity Ecosystem (ACE), který v rámci této otevřené platformy poskytuje zabezpečení linuxových serverů a cloudových kontejnerů.

Výrobce bude technologii Capsule8 využívat také ve svých řešeních Extended Detection and Response (XDR), produktech pro ochranu serverů Intercept X a službách Sophos Managed Threat Response (MTR) a Rapid Response.

Komplexní ochrana serverů je klíčovou součástí každé efektivní strategie kybernetické bezpečnosti, na kterou se stále více zaměřují organizace všech velikostí, zejména s tím, jak se stále více pracovních úloh přesouvá do cloudu,“ řekl Dan Schiappa, produktový ředitel společnosti Sophos

S řešením Capsule8 přináší Sophos pokročilá a diferencovaná řešení pro ochranu serverových prostředí a rozšiřuje svou pozici předního světového poskytovatele kybernetické bezpečnosti,“ doplnil.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: (c) Maksim Kabakou - Fotolia.com

Komentáře