SonicWall údajně podnikl velkou čistku ve svých partnerských týmech

Společnost mluví neutrálním tónem o reorganizaci a zaměření správných zdrojů správným směrem, zdroje našich amerických kolegů však hovoří o „krveprolití“ a padání hlav na globální, regionální i lokální úrovni.

SonicWall údajně podnikl velkou čistku ve svých partnerských týmechSpolečnost SonicWall údajně provedla výraznou čistku ve svých týmech zaměřených na prodejní kanály. Reorganizace, kterou zdroje našich kolegů z ARN označují za „jatka“ se zřejmě dotkla globálních, regionálních i lokálních pozic po celém světě.

SonicWall vydal prohlášení, v němž hovoří o „přesunutí správných zdrojů do správných oblastí“ v rámci změny globální struktury. Výrobce se údajně nachází pod tlakem ze strany svého majitele, jímž je společnost Francisco Partners, která jej koupila od Dellu.

Změny přicházejí čtvrt roku poté, co SonicWall upravil podobu svého partnerského programu SecureFirst s vyšší důrazem na podporu poskytovatelů řízených služeb. Výrobce počátkem roku zároveň rozšířil distribuci v našem regionu.

Zdroj: IDG New Service

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře