SonicWall si vybral Asbis jako partnera pro expanzi v našem regionu

Asbis má pomoci SonicWallu s agresivní expanzí napříč dvaceti trhy v regionu střední a východní Evropy včetně České republiky a Slovenska. Dohoda se týká distribuce kompletního portfolia bezpečnostních řešení této značky.

SonicWall si vybral Asbis jako partnera pro expanzi v našem regionu



Společnost SonicWall chce expandovat hlouběji do trhů v oblasti střední a východní Evropy a vybrala si k tomu distributora Asbis. Nově uzavřené partnerství se týká dvaceti trhů včetně České republiky a Slovenska. Lokální zastoupení nám tuto skutečnost potvrdilo s tím, že se finalizuje podoba spolupráce.

Dohoda o distribuci se má týkat kompletního portfolia bezpečnostních produktů SonicWall, od cloudových služeb až po hardwarová řešení. Výrobce uvedl, že si vybral Asbis pro jeho znalost trhu a pečlivost a od spolupráce očekává agresivní expanzi na strategické trhy v regionu.

Kybernetická bezpečnost je zásadní součástí každého byznysu a její význam bude rok od roku narůstat,“ dodal COO Asbisu Yuri Ulasovich s tím, že považuje SonicWall za jednu z nejlepších značek bezpečnostních řešení na trhu.

Doposud distribuci s přidanou hodnotou pro tuto značku zajišťovaly společnosti DNS a Entec Solutions.

Zdroj: Asbis, ChannelWorld









Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře