Solitea koupila 100% podíl ve společnosti CDL System

Akvizicí CDL System chce Solitea sjednotit nabízené služby a řešení na platformě Microsoftu včetně nových příležitostí v Dynamics 365 a dalších oblastech. Změna majitele se nijak nedotkne struktury nebo vedení CDL Systemu.

Solitea koupila 100% podíl ve společnosti CDL SystemHolding Solitea oznámil, že získal 100% podíl ve společnosti CDL System, jednoho z největších dodavatelů řešení na platformě Microsoft v České a Slovenské republice, poskytovatele implementačních služeb v oblasti ERP a dodavatele a správce ICT infrastruktury.

Od roku 1998 budujeme silné partnerství s Microsoftem v roli nezávislého vývojáře softwaru a většina našich produktů používá platformu Microsoft. Spojení se společností CDL System však této spolupráci dodává nový rozměr,“ uvedl předseda představenstva holdingu Martin Cígler.

Solitea nám přináší obrovskou příležitost k růstu, možnost uplatnit své zkušenosti a know-how jak u současných, tak i budoucích zákazníků skupiny, a zejména nám umožní těžit ze synergií, které toto spojení přináší,” dodal Vítězslav Kotrs, spoluzakladatel a výkonný ředitel CDL System.

Z pohledu zákazníků a obchodních partnerů společnosti CDL System se po akvizici nic nemění, firmu i nadále řídí původní management a činnost společnosti zůstává beze změn.

Zdroj: Solitea

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře