Solitea dokončuje akvizici divize IT Služby společnosti AspectWorks

Divize bude nejprve odštěpena od mateřské společnosti do nového subjektu AW Solutions, který bude následně sloučený se Soliteou. Uzavření transakce se očekává na konci března.

Solitea dokončuje akvizici divize IT Služby společnosti AspectWorksSpolečnost Solitea oznámila, že od firmy AspectWorks kupuje divizi IT Služby. Akvizicí získá nejen domácího implementátora řešení CRM platformy od společnosti Salesforce, ale i vývojáře softwarových aplikací na zakázku, založených především na platformě Java a JEE.

Divize IT Služby společnosti AspectWorks poskytuje v rámci dodávaných řešení kompletní servis od seznámení se základní koncepcí a ukázky navrhovaného systému přes analýzy a implementace na míru až po zaškolení a podporu zajištění provozu aplikací.

Jsem velmi rád, že se nám akvizice AspectWorks podařila. Díky ní získáváme do našeho portfolia nejen skvělá nová řešení, ale zejména motivovaný tým zaměstnanců a velkou řadu spokojených zákazníků,“ říká Martin Cígler, předseda představenstva společnosti Solitea.

Solitea patří k lídrům česko-slovenského trhu podnikových systémů a integrace nám otevírá nové možnosti a obchodní příležitosti,“ dodává Jan Svatoš, výkonný ředitel společnosti AspectWorks.

Dokončení transakce se plánuje na konec března v závislosti na rychlosti, s jakou se podaří divizi IT Služby odštěpit od mateřské společnosti AspectWorks do nového subjektu AW Solutions. Dalším krokem bude sloučení AW Solutions se Soliteou.

Zdroj: Solitea

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře