SolarWinds MSP spolupracuje s Microsoftem, integruje Microsoft 365 do svých řešení

Integrace, která by měla být dostupná ještě v letošním roce, umožní partnerům využívajícím platformu Microsoft 365 monitorovat zařízení spravovaná v Microsoft Intune prostřednictvím řešení SolarWinds N-central a SolarWinds RMM.

SolarWinds MSP spolupracuje s Microsoftem, integruje Microsoft 365 do svých řešeníSpolečnost SolarWinds MSP oznámila spolupráci s firmou Microsoft, jejímž výsledkem má být integrace služeb Microsoft 365 s řešeními SolarWinds N-central a SolarWinds RMM.

Tato integrace dle výrobce poskytne možnost monitorovat zařízení spravovaná nástrojem Microsoft Intune z centrální konzole řešení SolarWinds MSP, což umožní jednotný pohled na spravovaná zařízení, rozšíření funkčností správy a výkonné reportování. 

Klienti budou mít navíc možnost spravovat veškerá zákaznická zařízení z jednoho místa – se stejnou konfigurací, stejnými pravidly pro upozorňování, posílenou ochranou dat, a efektivnější správou a monitoringem.

Téměř 90 % pracovních stanic našich partnerů je provozováno na operačním systému Microsoft a Microsoft 365 je nevyužívanější kancelářskou sadou,“ prozradil Mav Turner, viceprezident zodpovědný za produkty v SolarWinds MSP.

Schopnost monitorovat a obsluhovat zařízení spravovaná nástrojem Microsoft Intune přímo z konzole z N-central nebo RMM nabídne našim partnerům významné zvýšení produktivity a možnost poskytovat komplexnější služby a ochranu celé řadě zákaznických zařízení,“ dodal.

Zdroj: SolarWinds MSP

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře