SolarWinds MSP mění svůj název na N-able

Nový název odkazuje na kořeny firmy, kdy jedna z jeho součástí nesla stejné jméno. Struktura nabízených produktů i funkčnosti po rebrandingu zůstanou zachovány.

SolarWinds MSP mění svůj název na N-ableDistributor Zebra Systems informuje, že společnost SolarWinds MSP, dodavatel nástrojů pro poskytovatele řízených služeb (MSP), změnila svůj název na N-able. Struktura nabízených produktů, vlastní názvy a funkčnosti podle firmy zůstávají nezměněny. 

Název N-able odkazuje na kořeny společnosti, kdy jedna ze součástí dnešního poskytovatele MSP nástrojů nesla stejné jméno. Nová éra společnosti bude podle N-able ve znamení zvýšených investic do vývoje, IT bezpečnosti, produktových inovací a partnerského programu.

Na změně názvu společnosti jsme začali pracovat v srpnu 2020 s cílem více artikulovat naše jedinečné zaměření na MSP byznys,“ říká John Pagliuca, prezident společnosti N-able.

Nové jméno nejen odkazuje na název spojený s historií společnosti, ale také vyjadřuje naši základní prioritu, kterou je maximálně umožnit úspěch MSP partnerů a jejich růst s podporou našich technologií,“ dodal.

Portfolio nabízené společností Zebra Systems zahrnuje například produkt N-able N-central pro komplexní správu IT prostředí, N-able Backup pro správu zálohování a obnovy dat, či N-able MSP Manager pro administraci a automatizaci požadavků na technickou podporu.

Zdroj: Zebra Systems

Úvodní foto: N-able

Komentáře