Soitron získal partnerství Cisco Gold pro Českou republiku

Česká republika je po Slovensku, Bulharsku, Rumunsku a Turecku další zemí, kde Soitron úspěšně absolvoval Cisco Gold Audit a získal tak ocenění zlatého partnera Ciska pro danou zemi.

Soitron získal partnerství Cisco Gold pro Českou republikuSpolečnost Soitron oznámila, že úspěšně absolvovala Cisco Gold Audit v České republice. Po Slovensku, Rumunsku, Bulharsku a Turecku tak firma rozšířila celosvětové partnerství Cisco Gold i do ČR.

Cisco přitom podle Soitronu přiznává zlaté partnerství celosvětově méně než 5 % svých partnerům. „Dáváme tím jasně najevo, že jsme dostatečně silnou společností, abychom byli v tomto regionu top partnerem,“ uvádí výkonný ředitel Soitronu Ondřej Smolár.

Udělení Cisco Gold Auditu nabízí možnosti užší spolupráce s Ciskem v jednotlivých regionech. Klienti v ČR díky úspěchu Soitronu získávají přístup k těm nejnovějším technologiím a postupům, které usnadňují jejich podnikání.

Na Slovensku patříme mezi prvních pět IT firem a jsme tak špičkou v oboru. V České republice máme ambici dostat se do první desítky,“ doplňuje Michal Novák, technický ředitel Soitronu pro Českou republiku a Slovensko.

Zdroj: Soitron

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře