Soitron se stal Avaya Platinum Partnerem

Soitron, systémový integrátor IT infrastruktury a dodavatel řešení kontaktních center získal jako jeden ze dvou nejproduktivnějších partnerů v ČR nejvyšší možné ocenění Avaya Platinum partner.

Soitron se stal Avaya Platinum PartneremOcenění Avaya Platinum Partner mohou získat pouze ověření partneři společnosti Avaya, kteří v českém regionu dosahují špičkové technologické úrovně, expertního vzdělání svých zaměstnanců, nadstandardních obchodních výsledků a vysoké kvality poskytovaných služeb, uvádí integrátor v oznámení.

Soitron dodává jako platinový partner řešení ze všech oblastí portfolia Avaya – kontaktních center, jednotných komunikací i videokonferenčních řešení zákazníkům ze všech vertikál trhu. 

Mezi referenční zákazníky, kterým Soitron dodal technologie Avaya, patří Raiffeisenbank, PPL CZ, Dalkia ČR a další.

Podle oznámení se Soitron netají ambicemi na zvýšení tržního podílu, rozšíření portfolia služeb v oblasti přenosu hlasu, videa a budování kontaktních center.

Soitron patří mezi naše nejvýznamnější obchodní partnery s neustále se zvětšující základnou kvalitních implementovaných projektů u zákazníků. Celý tým zaměstnanců vnímám jako špičkové odborníky na oblast sjednocené komunikace, kteří udávají směr a dokážou do reálné praxe uvést v život nové trendy ze zahraničí, uvedl ve zprávě generální ředitel Avaya pro CEE region, Dušan Lehotský.

Druhým platinum partnerem společnosti Avaya v ČR je Algotech. Soitron drží platinovou úroveň také na Slovensku.

Zdroj: Soitron, ChannelWorld

Úvodní foto: © apops - Fotolia.com

Komentáře