Soitron obhájil certifikaci Cisco Gold a získal status servisního partnera

Získané statusy opravňuje Soitron k implementaci technologií Ciska a také k poskytování následného partnerského servisu.

Soitron obhájil certifikaci Cisco Gold a získal status servisního partneraSpolečnost Soitron oznámila, že v České republice po roce obhájila celosvětově nejvyšší certifikaci partnerství Cisco Gold a navíc získala novou úroveň ocenění – Cisco Partner Support Service.

Máme upřímnou radost z toho, že kráčíme dále. Obhájili jsme odbornost, kterou po celém světě může používat pouze pět procent partnerů společnosti Cisco,“ okomentoval výsledky Ondrej Smolár, výkonný ředitel společnosti Soitron.

Novou úrovní partnerství Soitron získal oprávnění poskytovat podporu Cisco produktům společně s výrobcem, které společnost zúročí ve vztahu ke svým klientům.

K dosáhnutí tohoto oprávnění jsme museli projít dalším přísným auditem. Ten posuzoval, zda máme dostatek vyškoleného a certifikovaného personálu, nastavené procesy a zavedené používání odpovídajících nástrojů pro poskytování technické podpory,“ popsal Michal Novák, CTO firmy Soitron.

Soitron je držitelem celkem tří certifikátů Cisco Gold – jeden pro Česko, další pro Turecko a poslední společně pro Slovensko, Rumunsko a Bulharsko. Oprávněním Cisco Partner Support Service disponuje také pro výše jmenované trhy.

Zdroj: Soitron

Úvodní foto: Soitron

Komentáře