Soitron Group kupuje Millenium, dodavatele CRM řešení a zlatého partnera Microsoftu

Slovenská skupina se stala majitelem většinového podílu ve společnosti Millenium. Akvizice rozšíří portfolio Soitronu v oblasti (nejen) CRM řešení a Milleniu umožní vstup nového majitele expandovat na další trhy.

Soitron Group kupuje Millenium, dodavatele CRM řešení a zlatého partnera MicrosoftuSlovenská IT společnost Soitron Group oznámila, že posiluje svou pozici v aplikačním byznysu akvizicí většinového podílu společnosti Millennium. Ta se zaměřuje na dodávku a správu úvěrových řešení pro banky, CRM řešení a portálových řešení s orientací na řešení od Microsoftu, jehož je zlatým partnerem.

Obě společnosti vidí výrazný synergický potenciál vyplývající ze spojení. Soitron Group díky akvizici rozšíří své portfolio IT produktů a služeb, zatímco Millennium dostane příležitost růst a vstupovat na nové trhy. V prvním kroku jsou naplánovány aktivity zejména v Rumunsku a Turecku.

Kombinace silné pozice Millennia v oblasti CRM a portálových řešení a portfolia Soitronu přinese zákazníkům obou společností významné synergie v oblasti kontaktních center a řízení vztahů se zákazníky,“ uvedl výkonný ředitel Ondřej Smolár.

Takové spojení je mimořádně aktuální v době nástupu digitalizace podniků a trendu efektivního a smysluplného využívání dat. Mimořádně důležité je také vytváření podmínek pro zlepšování a zjednodušení interakce se zákazníky," dodal Smolár.

Soitron Group působí na trhu již 26 let a kromě domovského Slovenska má pobočky v České republice, Rumunsku, Turecku, Bulharsku a ve Velké Británii. Skupina v současnosti zaměstnává přes než 800 lidí.

Zdroj: Soitron Group

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře