SoftwarePro otevírá spolupráci s partnery, umožňuje prodej druhotných licencí

SoftwarePro nabízí partnerům možnost nabízet svým koncovým zákazníkům tzv. druhotné licence, za jejichž prodej dostanou předem domluvenou provizi. Partneři zároveň mohou využít službu softwarový audit, která odhalí nevyužité licence ve firmě koncového zákazníka.

SoftwarePro otevírá spolupráci s partnery, umožňuje prodej druhotných licencíSpolečnost SoftwarePro, dodavatel druhotných softwarových multilicencí, spustila spolupráci s partnery. Cílem je kooperace s resellery, systémovými integrátory a dalšími partnery z oblasti IT, kteří chtějí koncovým zákazníkům nabídnou výhodné licence.

Spolupráce se SoftwarePro probíhá na bázi poptávky a nabídky. Zájemci prozatím nemusí podstupovat žádnou registraci, stačí, aby byli dodavateli IT řešení či služeb do firem. Může tak jít i o správce sítí, poskytovatele internetového připojení apod.

Partnerům nabízíme unikátní konkurenční postavení u svých koncových zákazníků, kdy mohou kromě konvenčních řešení nabídnout také finančně výhodnější alternativu v podobě druhotných licencí,“ říká Patrik Sodoma, Sales Director for Czech Republic ze společnosti SoftwarePro.

Předem dohodnutá provize

Sodoma dodává, že provize z prodeje pro partnera se určuje podle předem domluveného modelu spolupráce, případně podle aktuální situace na trhu. Její přesná výše se dle jeho slov odvíjí z druhu softwarové licence.

Mezi nejprodávanější patří kancelářské balíky Office a serverové operační systémy od společnosti Microsoft. Partnerům potom doporučujeme nabízet licence zákazníkům za naše doporučené ceny,“ dodává Sodoma.

Partneři podle SoftwarePro získají i konkurenční výhodu v podobě širšího portfolia. Navíc mohou využít nedávno spuštěnou službu softwarový audit, která odhalí, zda se ve firmě koncového zákazníka nenacházejí nevyužité licence.

Partnerům touto formou nabízíme nejen užitečnou spolupráci, ale zároveň se jim snažíme nabídnout možnost se před nákupem potřebného softwaru zamyslet nad všemi dostupnými legálními alternativami pro jejich zákazníky,“ upřesňuje Sodoma.

Zdroj: SoftwarePro
Úvodní foto: © maxkabakov - Fotolia.com

Komentáře